To już ostatnia relacja z konkursu Futures Masters organizowanego przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. Jednocześnie dziś jest ostatni dzień trwania konkursu. Trwają zażarte boje, bo można wygrać jeszcze jedną „paczkę” pieniędzy.
W tym tygodniu idzie mi znacznie lepiej:
Wiem, że porównaniu do innych graczy jest to bardzo marny wynik, ale fajnie wygrać 1200 zł w tydzień 🙂
Zobaczcie, jak sobie radzą inni:
To było naprawdę fajne 5 tygodni. Nauczyłam się bardzo wiele, wcześniej o giełdzie nie miałam większego pojęcia. Nie zdawałam sobie sprawy, że trzeba na to poświęcić aż tak dużo czasu. Dobrze, że moja praca pozwala mi raz na jakiś czas zajrzeć do systemu GPWtr@ader, bo wiem, że w przypadku wielu było to zupełnie niemożliwe. Liczę na więcej takich konkursów szerzących świadomość tej formy inwestowania.
A jak Wam poszło? Jak oceniacie cały konkurs?


30% na +, więc walczę jeszcze :), ale przy takiej zmienności jak dziś marne szanse na to 10
A jak się skończyło? 🙂
znów brakło czasu 🙁 niestety…
Szkoda, może będzie jeszcze jakiś konkurs 🙂