Dzisiaj kolejny „short”, czyli krótka relacja. Trzeci etap konkursu Futures Masters trwa w najlepsze. A czy Ty już grasz? 🙂 Pamiętaj, że możesz zacząć w każdej chwili, bo zostały jeszcze dwa pełne etapy.
U mnie coraz lepiej. Trzeci dzień konkursu zakończyłam z dziewięcioprocentową stopą wzrostu. To dla mnie rekord. W komentarzach piszecie też, że i Wam coraz lepiej idzie. Najbardziej chyba Wojtkowi z bloga Lubię powietrze. Swoją drogą, Wojtek, jak Ci teraz idzie?
Bardzo mi imponują gracze, którzy po każdym dniu zgarniają naprawdę dużo kasy. Ciekawe tylko, czy ryzykowaliby tak też swoją kasą. Sami zobaczcie.
Gdy konkurs się skończy, będzie trzeba się zainteresować jakimś kontem demo w jakimś banku, popróbować w pełnym wymiarze i w końcu zacząć grać.
Wiem też, że po konkursie zainteresuję się też forexem, bo wydaje mi się, że inwestowanie w waluty może być równie interesujące, jak gra na GPW. I tutaj należą się podziękowania Klaudii, która codziennie relacjonuje mi swoje przygody.


Tym razem kiepsko. Uparcie trzymam się swojej strategii. W tym etapie nie zanosi się na top 10, ale wszystko jest jeszcze możliwe 🙂
Ojej, to szkoda. Może jeszcze się uda, w końcu jeszcze dwa dni 🙂
Niestety w tym tygodniu wyjdą nici. Zaspałem 🙂 dosłownie. Dziś miałbym piękny zysk, ale jakoś nie mogłem zwlec się z wyrka 🙂 No cóż powalczę w przyszłym tygodniu…
mając 6-cio cyfrową rezerwę na koncie plus wspomniane 50 tys i powtarzanie takiego wyniku jak powyższe 25% w trzy dni przez kilka tygodni to bym zaryzykował prawdziwą kasą.
Odważny jesteś Bogusz, ja nawet mając sześciocyfrową rezerwę, bałabym się tak całymi 50k na raz inwestować 🙂 No ale też dopiero z taką kasą można rzeczywiście wygrać sensowne pieniądze.
Bardzo dobre wyniki gratuluje oby tendencja była tylko wzrostowa i w rzeczywistości żeby tak dobrze szło 🙂
U mnie ten tydzień był oddany, kilka dni przespałem, więc może spróbuje wszystko poznać od poniedziałku.