Chcesz zacząć inwestować? Ten konkurs jest dla Ciebie!

Z wielką przyjemnością chciałabym Was poinformować o tym, że finanse na obcasach rozpoczęły współpracę z Giełdą Papierów Wartościowych. Jeśli więc od zawsze chciałeś nauczyć się grać na giełdzie, ale nigdy…
Magda
19.01.2015

Z wielką przyjemnością chciałabym Was poinformować o tym, że finanse na obcasach rozpoczęły współpracę z Giełdą Papierów Wartościowych. Jeśli więc od zawsze chciałeś nauczyć się grać na giełdzie, ale nigdy nie umiałeś się za to zabrać, to teraz jest na to doskonały czas, gdyż rusza konkurs Futures Masters.

Sama od zawsze próbowałam zacząć, ale nigdy nie mogłam się zmobilizować. Teraz nastał ten czas, bo sama również mam zamiar wziąć udział w konkursie. Jak to działa? Zobacz film:

W konkursie walczymy o nagrody o łącznej wartości 70 000 zł! Więc jak widzicie, jest o co! Dodatkowo, każdy ma 5 szans na wygraną, gdyż konkurs podzielony jest na 5 etapów, a po każdym wszystko się zeruje.

Biorąc udział w konkursie, otrzymujemy od razu konto demo w platformie GPWtr@der. Startujemy z 50 000 zł na koncie. Osoba, która osiągnie najwyższą stopę zwrotu z inwestycji krótkoterminowych w danym etapie, wygra 5000 zł. Kolejna 4, 3, 2, 1 tys zł. Miejsca od 6 od 10 zostaną wynagrodzone kwotą 500 zł. Dodatkowo, równolegle będzie można wygrać iPady i iPody.

Co ciekawe, cały konkurs będą wspierać mentorzy. Ale jacy! Sami zobaczcie:

1. Paweł Danielewicz (DM BZ WBK)
2. Tomasz Gessner (DM BDM)
3. Rafał Komar (DM Alior Bank)
4. Piotr Kuczyński (DI Xelion)
5. Paweł Małmyga (DM PKO BP)
6. Piotr Neidek (DM mBank)
7. Krzysztof Ojczyk (Noble Securities)
8. Tomasz Regulski (DM Raiffeisen Bank Polska S.A.)
9. Maciej Szmigel (ING Securities)
10. Grzegorz Zalewski (DM Boś)
11. Robert Utko (DM Banku Handlowego)

Kliknij, aby powiększyć

Przekonuje Cię to? Chcesz się sprawdzić? Zacznij od przeczytania regulaminu (pobierz), a następnie dołącz! Konkurs rusza 26 stycznia, ale już teraz można się zarejestrować.

 

 Co Ty na to? Wchodzisz w to? 🙂

13 komentarzy
  1. Tomek K

    Chyba spróbuje 😉 Jeżeli jest demo i mogę zobaczyć jak to wszystko działa, to czemu nie 😉

    Odpowiedz
  2. Justyna

    Ja kiedyś próbowałam się w coś podobnego bawić chyba na onecie, ale wymiękłam. Chyba spróbuję tutaj. 🙂

    Odpowiedz
  3. Magda

    Próbujmy razem 🙂

    Odpowiedz
  4. Marta

    Bardzo fajna inicjatywa zawsze chciałam zacząć grać na giełdzie ale jakoś nie mogłam się zmobilizować teraz jest okazja na spróbowanie swoich sił

    Odpowiedz
    • Magda

      Spróbuj, powodzenia!

      Odpowiedz
  5. Travis

    Bardzo mi sie podobaja takie inicjatywy, moja dziewczyna od dluzszego czasu probuje znalezc jakis sposob na dorobienie, myslala na zalozeniem wlasnego biznesu jednak jest to ryzykowne, a gielda to wcale nie taki zly pomysl oczywiscie wczesniej trzeba dokladnie poczytac na ten temat aby na starcie nie stracic i się nie zniechęcić.

    Odpowiedz
    • Magda

      Warto spróbować 🙂 Ale nie sądzę, by to był dobry sposób na dorobienie dla początkującego.

      Odpowiedz
  6. Łukasz

    Któż z nas nie marzył nigdy o zabawie na giełdzie 😉
    Ja się niestety nigdy nie zdecydowałem bo uważałem, że marzenia swoje a rzeczywistość swoje, trzeba się trochę znać na rzeczy, żeby coś osiągnąć. No ale jak w konkursie można się pobawić, przez chwilę poczuć „bogatym” to czemu nie 😉 Takiej szansy nie przepuszczę 😉

    Odpowiedz
  7. BJK

    wish me luck 😉

    Odpowiedz
    • Magda

      Powodzenia! 🙂

      Odpowiedz
  8. Dobre Geny

    wow fajne! chyba trzeba się temu przyjrzeć.

    Odpowiedz
    • Magda

      Chodź, razem spróbujemy 🙂

      Odpowiedz
  9. Robert

    Polecam nie utożsamiać zarabiania na giełdzie z zabawą. No chyba, że ktoś przeznaczy na to nie więcej niż 5% swojego majątku – to co innego 😉

    Konkursy tego typu są jak najbardziej ok i warto z nich wyciągnąć jak najwięcej. Swego czasu na studiach startowałem w konkursie organizowanym przez Parkiet. Fajna i przyjemna rywalizacja na roku była.

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Awatar Magda

Cześć, nazywam się Magdalena Bród, na co dzień zajmuję się marketingiem internetowym, interesuję się finansami osobistymi (stąd też pomysł na blog finansowy) i podróżami. Kilkanaście lat mieszkałam w pięknym Wrocławiu, a od niedawna w Tarnowskich Górach.

Blogujesz o biznesie lub finansach? To dołącz do grupy na Facebooku: Blogerki o finansach i biznesie

Archiwa